Hajduk šokirao navijače, a onda je Torcida "zagrmila" - "Leko odlazi" orilo se Poljudom!

Nakon poraza od Osijeka

E. Oštraković

Ekipa Osijeka šokirala je Hajduk u okivru 12. kola SuperSport HNL-a. Slavili su gosti na Poljudu sa 2:0.

Do vodstva je ekipa Osijeka došla u 46. minuti utakmice i to nakon sjajne akcije i gola koji je postigao Brlek.

Pobjedu je potvrdio Omerović, ali uz veliku pomoć Lučića koji je nesretno skrenuo loptu u svoju mrežu.

Odigrali su fudbaleri Hajduka očajnu utakmicu, te nisu uputili niti jedan udarac u okvir gola za 90. minuta.

Nakon utakmice navijači Hajduka su jasno poručili Leki šta žele.

"Leko, odlazi", orilo se Poljudom nakon što je Hajduk izgubio od Osijeka.

U prvom poluvremenu jako loša utakmica. Igralo se veoma tvrdo, Hajduk je imao loptu u svom posjedu, no završnog pasa nije bilo.

Veliku šansu na startu meča, tačnije u devetoj minuti imao je Caktaš, ali šutirao je u golmana Hajduka.