Hare, majstore: Projektil Medunjanin za ovacije navijača

Sjajan pogodak nekadašnjeg bh. reprezentativca

S. Mlaćo

Philadephia Union sinoć je na svom terenu savladlaa New York Red Bul Union rezultatom 2:1.

Radilo se o susretu Kupa, a nakon prvih 45 minuta mreže su mirovale. Početkom drugog poluvremena, tačnije u 52. minuti Philadephia je povela i to pogotkom Harisa Medunjanina.

Medunjanin je sjajno šutirao i bez ikakve nade ostavio gostujućeg golmana Roblesa, te zaradio ovacije navijača.

Povisio je  na 2:0 u 61. minuti Burke, da bi konačnih 2:1 postavio Wright Phillips u 77. minuti.

Pogodak Medunjanina pogledajte u video prilogu (1:07)...