Haris Seferović šokirao Trikolore u Bukureštu!

Švicarska vodi sa 1:0

E. Čaušević

Francuska i Švicarska igraju trenutno meč osmine finala Evropskog prvenstva.

Francuzi su krenuli dosta ofanzivno od samog početka utakmice, a dobru šansu imao je Raphael Varane nakon kornera kada je iz odlične situacije šutirao preko gola.

Švicarci su se nakon desetak minuta uspjeli riješiti pritiska Francuske, te su pokazali da nisu slučajno u nokaut fazu.

Reprezentacija Švicarske šokirala je Francusku u 15. minuti kada su poveli sa 1:0.

Potražite više informacija na temu EURO 2020:

Zuber je odlično centrirao s lijeve strane, a najviši u kazenom prostoru Trikolora bio je Haris Seferović koji sjajno glavom pogađa za 1:0.

Sigurno je da nas nakon vodstva Švicarske sada očekuje odlična utakmica u Bukureštu.