19

Komentari (19)

haris1000
Navijač sam Liverpoola,ali ovo je sramota za klub da ga nisu nagraditi većom platom,ne kažem da je malo.100 hiljada nedjeljno koliko ima Mane,ali Keita i Oks imaju po 120 a milner 140,nije stvar novca ne poštovanja,da neko prepozna trud i ngardi većom.plazom.kao i svakom radniku ,drago.mu je d ga gazda cijeni,baš totalno su sve promašili sa Maneom,a na putu su da urade isto i sa Salahom,baš šteta nepopravljiva
HarisADP
Ne budi glup. Kojih 100k lik ima 10m f godisnje, a ide u bajern za 20m e godišnje
user1653751078
Haris1000 iskreno liverpool trebao da postuje takav lik kakav je mane jer igrac koji jako dobar nikad nije gi ucenijo uvek je davao sve a to liverpool nije cenijo vise racuna na salahu inace liverpool je dobar klub najdrazi lik mi je michael owen kakav igrac je bio on Lik je kidao sa 19 godina Vise nema takvi igraca poput njega kao on sto ke bio uz njega raul,morientes, Diego tristan,makay,elber,, Adrano,ronaldo,inzagi,delpjero.ima jos da ne pricam dalje hteo sam reci sta je problem sada vise nema takvih igraca fudbal postao sve vise dosadni nimalo nema zar liverpool real bayern milan man utd nijedan klub nije kao sto je bio pre 20 godina sada izgleda sve zalosnije ovo danas sta gledamo zavrsijo ere mesi ronaldo sad sve se vrti oko mbappe na sta je pao svet nogometa
senja
De se ti prvo nauči pisati...
@HarisADP 100k neto x 52 sedmice je 5,2 mil godisnje. A 5,2 mil godisnje nesto ti je 10 miliona bruto godisnje.
Minus nije moj. Pozdrav
Eduard
Obecao mu bivsu nasteliti
Svabice vole crnce.
Mowzilla
"Sadio, šta bi uradio kad zagusti u Liverpool-u?" "Spakov'o bi kofere, ženu i djecu i pravac Njemačka..."
Sukedzo
Navijac sam Liverpoola, ali on treba da ide zbog sebe. Vidi se na njemu da to vise nije to, zasicenje, a i ima jos tu nekih stvari o kojima se ne pise. Summa summarum, hvala mu na svemu, a i kebab je bolji u Münchenu nego u Liverpoolu ?
huizju
@Sukedzo u pravu si za sve. Generalno je sve bolje u Minhenu, kebab, pivo, vrijeme, navijaci, fudbal, zene, provodi, duplo vise stanovnika, povrsinski 3x veci od Liverpool-a, bolji Minhen :D
HarisADP
Poserem se na minhen i njemacku
senja
Poserem ti se u usta
Jupp
Kakva gluposti :)
HarisADP
Pa normalno hajvanu, da bi ti klinko hahahaha
user1639705257
@HarisADP čini mi se da si ti najveći hajvan ovdje.
Lažni navijač Juventusa i bezveze brukaš klub kakav je Juventus.
@JuventinoBK tvoj nick gdje se mogu naći sve uvrede svijeta, fujjjj.
Pljuc
Jupp
@HarisADP Yebo ti hajvan materesinu neodgojenu, kapiras? (:
HarisADP
Ma jbm ja vama majku bosnjacku svima ;)
Jupp
@HarisADP Naduvas se ti nama zajedno sa svojom materesinom (:
axel42
Hahahha čuj glavna zvijezda! Nema to u Bayernu ba, kakve zvijezde! Tamo si dio kolektiva koji mora da funkcioniše ako ne onda ti slijedi noga pa da si trozvijezda. Čuj Gnabry hoće više od 19 mil godišnje! Ljudi mu rekli ili potpiši ili prodaja. Yebe se njima za zvijezdama, pogledajte kako to oni rade sa Lewandowskim! Ili potpis novi, ili transferlista. Biraj!
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.