Hat-trick Manea za tri minute i šestica u mreži Ville

Premiership

Fudbaleri Southamptona pregazili su u 37. kolu Premiershipa Aston Villu sa uvjerljivih 6:1...

Do 13 minute je bilo mirno, a onda samo za tri minute Saido Mane postiže hat-trick za već pobjedu domaćih i najbrži hat-trick u povijesti Premeir lige od 176 sekundi.

Zatim je Shane Long s dva gola nastavio agoniju tima iz Birminghama, koji do počasnog gola stižu u trećoj minuti nadoknade preko Bentekea za rezultat poluvremena od 5:1.

Konačnih 6:1 postavio je italijanski napadač Graziano Pelle u 81. minuti susreta.

Premier liga, 37. kolo:

Southampton - Aston Villa 6:1 (Mane 13', 14', 16, Long 26', 38', Pelle 81' / Benteke 45+3')

Southampton vs Aston Villa 6-1 All Goals & Full... by MusicSavy