Hermann presudio Hannoveru

Bundesliga

Borussia Moenchengladbach je u 25. kolu njemačke Bundeslige ugostila i savladala Hannover s 2:0.

Borussia je pobjedom nad Hannoverom ponovo došla na treće mjesto sa 44 boda i na dobrom je putu da naredne godine igra Ligu prvaka.

Patrick Hermann je bio junak domaćih. Prvo je u 43. minuti pogodio na ubačaj Thorgana Hazarda, a u 75. minuti je postavio konačan rezultat poslije asistencije Maxa Krusea.

Borussia je bez poraz au posljednjih pet utakmica, u kojima je slavila tri puta. Hannover ne zna odavno za pobjedu, a ovo mu je 12. poraz i sada je 13. sa 27 bodova.