
Zanimljiv duel u 18. kolu Bundeslige u Belrinu su odigrali Hertha i Koln.
Gosti su odlično otvorili utakmicu imali nekoliko dobrih prilika, a u samo dvije minute krunisali su sjajnu igru.
Modeste je u 30. minuti pogodio za 0:1 na asistenciju Utha, a Duda u 32. minuti pogađa za 0:2.
U nastavku se trznula i Hertha, međutim sve što je Stara dama iz Berlina uradila u ovoj utakmici je pogodak Daride iz 57. minute za 1:2.
Konačnih 1:3 postavio je Thielmann u drugoj minuti sudijske nadoknade.
Koln je sada skočio na sedmu poziciju sa 28 bodova, bod manje od pozicija koja vode u evropska takmičenja, dok je Hertha ostala na 12. poziciji sa 21 bodom iz 18 mečeva, što je trenutno tri više od opasne zone gdje se nalaze Augsburg, Arminija i već otpisani Furth.
Promo
Povezano

Gledaoci vidjeli pet golova
Spektakularna utakmica i berlinski "šamar" za Milionere

Milioneri gube korak za Bayernom
U Minhenu se slavi, Borussia se polako oprašta od osvajanja Bundeslige
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.