Hertha osvojila turnir, Vedad Ibišević postigao sjajan gol u finalu

Bh. nogometaš je bio jedan od boljih igrača berlinskog tima

S. Pašalić

Hertha se priprema za novu sezonu, a danas je uspjela osvojiti zanimljiv turnir.

Utakmice su trajale 45 minuta, a klub iz Berlina je prvo igrao protiv Sturma iz Graza i golom Salomona Kalou iz penala u 26. minuti slavio sa 1:0.

Zatim je uslijedila utakmica protiv Karlsruhera, a Hertha je u 18. minuti povela sjajnim golom Vedada Ibiševića. Karlsruher je izjednačio golom Djuricina u 34. minuti.

Uslijedili su penali, a precizniji su bili igrači Herthe, među kojima je bio i Ibišević i na kraju stigli do trofeja.