Hervasov izlazak na poluvremenu dao krila Mirandesu

Veliki preokret protiv Cadiza

Nogometaši Mirandesa danas su u trećem kolu španske LaLige2 savladali Cadiz s 3:2.

U veoma uzbudljivoj utakmici dogodio se veliki preokret. Gosti su imali 2:0 na poluvremenu, a i igrača manje.

Poveli su golom Ortuna u osmoj minuti, a Salvi u 33. pogađa za 2:0. Santamaria je u 36. minuti zbog dva žuta kartona isključen.

Meč je u timu Mirandesa započeo bivši igrač Želje Javier Hervas, no zamijenjen je na poluvremenu zajedno sa Salinasom, a onda je domaći tim proradio.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Eguaras je s penala pogodio u 52. za 1:2, na 2:2 izjednačio Mesa u 55. minuti, a pobjedu domaćinu donio Guarrotxena u 66. minuti.