
Emir Spahić je u zimskom prelaznom roku pojačao redove Anžija. Naš reprezentativac je stigao na posudbu iz španske Seville.
Podsjetimo na klupi Anžija sjedi jedan od najvećih trenera na svijetu svih vremena, Holanđanin, Guus Hiddink. Hiddink se suočava sa velikim problemima, a sve zbog pravila Ruskog fudbalskog saveza o broju stranaca na terenu.
"Na primjer želio bih više da koristim Emira Spahića, ali ponekad to nije moguće, a sve zbog limita kada su stranci u pitanju. Mi tu ne možemo ništa uraditi. To nije loše za ruski fudbal, jer će tako profitirati reprezentacija," riječi su Holanđanina.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.