Hladan tuš u Goraždu: Branitelj odnio bod

Prva liga FBiH, 17. kolo

Fudbaleri Goražda i Branitelja odigrali su meč bez pobjednika (0:0) u susretu 17. kola Prve lige Federacije BiH.

Imalo je Goražde nešto više od igre, ali su na kraju ostali bez pobjede nad Braniteljem.

Prvo poluvrijeme nije donijelo lijep fudbal. Domaći su imali nekoliko pokušaja, a najveću je promašio Čakar, koji je sa samo nekoliko metara promašio kompletan gol.

Nakon prvih 45 minuta golova nije bilo (0:0), da bi i u nastavku domaći tim dominirao.

Čakar je ponovo imao veliku priliku. Međutim, ponovo je promašio iz dobre situacije, te je do kraja ostalo 0:0. Moglo je biti i drugačije da su gosti iskoristili veliku šansu u finišu, ali je jedan gostujući igrač promašio u situaciji jedan na jedan.