Hoffenheim i Hertha podijelili bodove

Bundesliga 4. kolo

E. Ganibegović

U okviru četvrtog kola Bundeslige Hoffenheim je na domaćem terenu odigrao neriješeno 1:1 protiv berlinske Herthe.

Hoffenheim je u šestoj minuti utakmice poveo preko pogotka Wagnera, a uloga asistenta je pripala Kramariću i tako se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Hertha je stigla do izjednačenja, a gol je postigao Esswein na asistenciju Plattenhardta. Na kraju je utakmica završila podjelom bodova.

Ermin Bičakčić u ovoj utakmici nije upisao nastup zbog povrede, dok je Vedad Ibišević susret počeo sa klupe, a u igru je ušao u 88. minuti susreta.