Navijači bijesni zbog Hojlundove izjave - Ono što je sinoć rekao proganjat će ga do kraja života

Postao je predmet ismijavanja

Esmer Oštraković

Navijači Manchester Uniteda bijesni su zbog sramotnog komentara koji je nakon poraza Manchester Uniteda od Kopenhagena sa 4:3 dao Rasmus Hojlund.

Stvari se na ovoj utakmici nisu odvijale onako kako su se nadali svi u Manchester Unitedu, te je upisan novi poraz.

Imali su sjajan početak utakmice igrači Manchester Uniteda, a dva gola u prvih pola sata postigao je upravo Hojlund.

Ipak, crveni karton koji je dobio Marcus Rashford sve je promjenio, te su se domaći do kraja prvog poluvremena uspjeli vratiti u igru.

Bruno Fernandes je donio novu prednost Manchester Uniteud, ali Kopenhagen je to okrenuo i ostvario pobjedu.

Bila je ovo još jedna zaista frustrirajuća noć za sve navijače Manchester Uniteda, a svojom izjavom dodatno ju je uništio Hojlund.

"Počeli smo jako dobro, kontrolisali smo utakmicu do tog crvenog kartona. Nakon crvenog kartona sve se promjenilo", rekao je Hojlund, te je nastavio:

"Ako ne gledate rezultat i uzmete tih prvih dvadestak minuta, igrali smo jako dobro", izjavio je Hojlund.

Niko od navijača Manchester Uniteda nije mogao da vjeruje šta je njihov napadač rekao u svojoj izjavi.

Odmah su krenuli sve da komentarišu na društvenim mrežama i da ismijavaju i napadaju Hojlunda.

"Ovo je najsmješnija stvar koju sam ikada čuo", napisao je jedan navijač Manchester Uniteda.

"Utakmice sada traju dvadeset minuta?", pita se drugi navijač, dok je treći napisao: "Čestitam šampionima prvih dvadeset minuta."

"Ovo je najsramotnija stvar koju je neko rekao od kada se fudbal igra", jasan je jedan navijač Manchester Uniteda.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: