Hotić postigao prekrasan gol, ali svi pričaju o čudesnoj asistenciji Luke Menala

Fantastičan potez bh. fudbalera

Bh. fudbaleri u Prvoj ligi Slovenije jučer su imali itekako uspješan dan.

Vjerovatno novi reprezentativac Bosne i Hercegovine Dino Hotić postigao je spektakularan gol u pobjedi Maribora nad Rudarom od 5:0.

Igrala se 85. minuta kada je Hotić opalio po lopti i zatresao je protivničku mrežu za konačan rezultat meča od 5:0.

Ovaj fudbaler je odigrao kompletan meč, kao i golman Kenan Pirić, dok je Jasmin Mešanović ušao deset minuta prije kraja.

Luka Menalo je odigrao još jedan fantastičan meč za Olimpiju.

Tim iz Ljubljane je slavio u Domžalama sa uvjerljivih 1:4, a Menalo je upisao dvije asistencije.

Međutim, ono što je napravio kod prvog gola svog tima zaista je čudesno. Asistirao je bh. fudbaler kroz protivničke noge za Stefana Savića koji nije pokvario ovo dodavanje i pogodio je za prednost svog tima.

Potražite više informacija na temu 1. liga Slovenije:

Menalo je potom upisao i asistenciju za četvrti gol svog tima u 74. minuti meča za konačnih 1:4.

Made
Oba su za Repku, definitivno
1 0
epa
ovaj menalo je bomba igrac kad pogledam ko sve igra u repki ovaj ima mjesto u prvih 11...