Hrvati poveli protiv Portugala, Španci protiv Njemačke, Francuska preokrenula

Liga nacija

E. Oštraković

Počeli su mečevi 6. kola u Ligi A Lige nacija.

Hrvatska u Splitu vodi protiv Portugala, a gol je u 29. minuti postigao Mateo Kovačić. Pogledajte gol OVDJE.

Alvaro Morata je pogodio za Španiju protiv Njemačke u derbiju večeri u 17. minuti, a gol možete pogledati OVDJE. Feran Torres je postigao drugi gol u 33. minuti i Furija ima 2:0.

U duelu Francuske i Švedske trenutno je 2:1. Poveli su gosti golom Claessona u 4. minuti, ali je Giroud u 16. izjednačio na 1:1, da bi u 37. minuti Pavard pogodio za potpuni preokret. Gol Pavarda pogledajte OVDJE.