Hrvatska izgubila od Francuske i ispala sa Evropskog prvenstva

Kraj za mlade Vatrene

Mlada reprezentacija Hrvatske poražena je večeras od Francuske sa 1:0 i na taj način se oprostila od učešća na Evropskom prvenstvu.

(Foto: EPA)

Ekipa Nenada Gračana je nakon poraza od Rumunije (4-1), večeras u Serravalleu izgubila i od Francuske sa 1:0 i nakon dva kola više nema šanse za prolaz dalje.

Trenutak odluke u ovom duelu dogodio se u osmoj minuti. Moussa Dembele je sjajno skočio pored odbrane Hrvatske i pogodio je za 1:0.

Niko nije ni slutio da će ovo biti jedini gol večeras. Šansi je bilo sa obje strane, ali mreže su u preostalom vremenu ostale mirne.

Na kraju je Francuska uspjela da trijumfuje i sa Rumunijom će se u posljednjem kolu boriti za prvo mjesto u grupi.

Hrvati sa druge strane idu kući, ali imaju još meč za prestiž protiv Engleske.