Hrvatska petardom počistila Grčku

Siguran trimjumf susjeda

S. Grebović

Mlada reprezentacija Hrvatske večeras je u Varaždinu uvjerljivo savladala vršnjake iz Grčke sa 5:0.

Utakmica je ovo koja je bila od velikog značaja i za jedne i za druge, a na kraju su Hrvati do vrha napunili mrežu Grka.

Već u prvoj minuti zatresla se mreža Helena nakon gola Nikole More, a četiri minuta kasnije prednost je uduplao Lovro Majer tako da je u petoj minuti već bilo 2:0. Do kraja su se u strijelce upisali Musa dva puta, te Majer još jednom.

Grčka je i pored poraza ostala na drugom mjestu sa 10 bodova, dok su Vatreni poziciju ispod sa bodom manje.

Pored prvoplasiranih ekipa iz svake od grupa, na EURO će ići i pet najboljih drugoplasiranih selekcija.

ragge
Strašnu repku do 21 god ima Hrvatska,pola igrača ovog tima su već sada ozbiljni igrači
4 0
Realist
Hrvatskoj se naplacuje kvalitetan rad i davanje prilike mladim igracima u domacim klubovima i repki i to u vaznim ulogama