Posušje ubjedljivo protiv Orašja, simultanka Ivana Buhača!

Sve je riješeno u prvom dijelu

S. Mlaćo

Uvjerljivu pobjedu upisao je HŠK Posušje nad Orašjem u okviru 11. kola Prve lige FBiH. Bilo je 4:0, a sve je riješeno već u prvom poluvremenu kada su postignuta sva četiri pogotka.

Igralo se na jedan gol, a prvi dio pripao je domaćima 4:0. Da su imali malo više sreće domaći, prednost je mogla biti još veća.

Briljirao je Ivan Buhač koji je postigao hat trick, a jedan je dodao Luka Lučić.

U nastavku ista priča. Domaći su dominirali, stvarali prilike, ali nije više bilo pogodaka. Orašje je pred sami kraj imalo veliku šansu, no Šimović nije bio precizan.

Posušje na svom kontu sada ima 21 bod, a Orašje ostaje na 13.