Mkhitaryan vratio Romu u život nakon odlične asistencije Džeke

Inter vodi sa 2:1

E. Čaušević

Fudbaleri Rome igraju trenutno u gostima protiv Intera.

Inter je odlično otvorio večerašnju utakmicu i poveo je već u 11. minuti kada je pogodak za 1:0 postigao Brozović.

Samo devet minuta kasnije domaći su udvostručili svoju prednost, a ovaj put mrežu Rome trese Vecino.

Međutim, Roma je u 31. minuti uspjela da smanji na 2:1 i vrati se u meč.

Edin Džeko je sjajno pronašao Mkhitaryana koji je uspio da savlada Radua i tako smanji rezultat na 2:1.

Asistenciju Džeke i pogodak Mkhitaryana pogledajte OVDJE.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Internazionale Moje Teme

BogatiDijasporac
U ovoj Romi se nešto desi kad Džeko primi loptu. Odlični večeras Karsdorp, Christante i onaj crnjo u odbrani. Ali Džeko je klasa.