Inter s dva igrača više slavio u Udinama

Pobjeda Intera

Fudbaleri Intera savladali su u 33. kolu Serie A kao gosti ekipu Udinesea s 2:1.

Dosta uzbuđenja donio je ovaj meč, a nervozni domaćini su igrali dobar dio utakmice bez dva igrača.

U prvom poluvremenu su ostalo bez Domizzija, golova na poluvremenu nije bilo, da bi Inter u 48. minuti pogotkom Maura Icardija s penala došao do vodstva.

Ipak, i pored igrača manje Udinese stiže do izjednačenja samo dvije minute kasnije. Za 1:1 pogađa Antonio Di Natale.

Osam minuta kasnije novi crveni karton. Agyemang-Badu je isključen zbog nesportskog ponašanja, a Inter prednost od dva igrača koristi u 65. minuti kada Lukas Podolski pogađa za konačnih 2:1.