
Bivši napadač Milana Filippo Inzaghi navjerovatnije će zasjesti na klupu Venecije.
Inzaghiju je istekao ugovor s Milanom i sada je slobodan, a ovaj mladi i ambiciozni trener ima veliku želju da sjedi na klupi i naredne godine.
Venecija je trenutno trećeligaš (Serija C), pa bi tim više mogla biti zanimljivija za Inzaghija
Navodno je Inzaghi pristao na osobne uslove s klubom i uskoro bi trebao da potpiše ugovor.
Inzaghi je kao trener radio u Milanu, ali je u debitanskoj sezoni imao loše rezultate, pa ga je naslijedio Siniša Mihajlović.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.