Turski komentator je bio oduševljen: Hadžić je sjajno pogađao!

Sjajna partija bh. napadača

S. Mlaćo

Bh. napadač Irfan Hadžić jučer je imao sjajan dan. U remiju svog Akhisarspora kod Istanbulspora postigao je dva pogotka u remiju (2:2).

Gosti su imali dva nula do 90. minute, a onda šok. Primili su dva pogotka i sigurno razočarani dočekali posljednji sudijski zvižduk.

Hadžić je prvo pogodio u 10. minuti nakon ubačaja Avdije Vršajevića, a zatim u 42. minuti kada je sjajno reagovao u šesnaestercu i zakucao loptu u mrežu.

Bio je veoma raspoložen, no njegovom timu to na kraju nije pomoglo da dođe do tri boda.

Akhisar je sada na 12. mjestu sa šest osvojenih bodova. Pogledajte golove sa jučerašnjeg meča.