Islamović u posljednjim trenucima spasio Slavenu bod protiv Budućnosti

Podjela bodova u Živinicama

E. Oštraković, foto: E. Dindić

Dobra utakmica odigrana je u Živinicama u okviru 9. kola Prve lige FBiH između Slavena i Budućnosti iz Banovića.

U utakmici u kojoj niti jedna ekipa nije imala ulogu nekog velikog favorita, viđena je podjela bodova.

U prvom poluvremenu obje ekipe imale su nekoliko prilika, ali golova nije bilo, te se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 0:0.

Prvi gol viđen je u 60. minuti kada je Ibrahimović koji je ušao sa klupe, postigao gol za vodstvo gostiju iz Banovića.

Kada su svi čekali kraj utakmice, ekipa Slavena je u posljednjim trenucima utakmice došla do poravnanja preko Islamovića, te je utakmica završena podjelom bodova.

NK Slaven - FK Budućnost 1:1 (0:0)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK Slaven: Brezičanin, Kovčić, Islamović, Mašić, Kozić, Šemić, Berbić, Burić, Kavazović, Rastoder, Mulahamzić.

FK Budućnost: Mujkić, Trumić, Berbić, Sulejmanović, Mustafić, Husić, Mahmutović, Berbić, Berbić, Pirić, Salihović.