
U BiH nosio i dres FK Sarajevo
Ističe mu ugovor sa Tuzlacima: Da li će Crnkić promijeniti sredinu?
Još uvijek nije poznato da li će se prvenstvo u Premijer ligi nastaviti.
Ipak, jasno je da će ljetni prelazni rok u elitnom rangu donijeti dosta i zanimljivosti.
U FK Tuzla City će sigurno biti promjena, a ugovor ubrzo između ostalih ističe ofanzivcu Nerminu Crnkiću.
Crnkić je na Tušanj stigao iz njemačkog Erfurta, te brzo postao važna uzdanica mlađeg tuzlanskog premijerligaša.
U Premijer ligi je do prekida upisao 18 nastupa uz četiri pogotka i tri asistencije, dok je tri nastupa dodao u Kupu BiH.
Saznajemo da je 27-godišnjac ofanzivac interesantan timovima iz vrha bh. nogometa, ali da upita na njegovu adresu ima i iz inostranstva.
Šta će na kraju biti odlučeno znat će se vrlo brzo.
Crnkić je u našoj zemlji nosio i dres FK Sarajevo, dok je bio i član Jabloneca, Znojma, Sl. Bratislava...
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.