Pred susrete u 4. pretkolu
Iz Škendije objavili simpatični video s porukama za Milan
Na genijalan i zabavan je način makedonski klub Škendija iz Tetova poslala poruku Milanu.
Trener Milana Vicenzo Montella je nakon žrijeba 4. pretkola Evropske lige kazao da ne zna ništa o Škendiji, a Makedonci su se onda predstavili video-spotom na šaljiv način.
"Dear AC Milan, we are KF Škendija", naslov je videa u kojem makedonski klub konstatuje da Milan ima stadion od 80.000 mjesta, a da njihov grad ima 100.000 ljudi.
"Vaš igrači koštaju od 330 miliona eura, a naši preko 400 miliona makedonskih denara. Vi sada šaljete skaute da nas prate, ali mi imamo ljude koji vas stalno prate", poručuju iz Škendije.
Zanimlivo da je 1994. godine Škendija u trećoj ligi nosila dresove koje joj je darovao slavni italijanski klub.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.