Je li Arminu Hodžiću "ukraden" gol?

MOL Fehervar poražen

A. Čaušević

U susretu 11. kola mađarskog prvenstva MOL Fehervar je pomalo iznenađujuće izgubio od Puškaš Akademije sa 1:3.

Armin Hodžić je je susret počeo s klupe, a priliku za igru bh. reprezentativac je dobio od prve minute drugog poluvremena kada je zamijenio Georgija Milanova.

MOL je jedini gol postigao u 90. minuti. Pogodak je pripisan kapitenu Rolandu Juhaszu, iako postoji sumnja da je strijelac bio Hodžić.

Naime, dojam je da su nakon ubačaja iz kornera loptu udarili Hodžić i Juhasz, a gol je pripisan iskusnom defanzivcu.

Da li je našem napadaču ukraden gol pogledajte snimak i procijenite sami.

Inače, Hodžić je do sada u prvenstvu postigao sedam golova, te dijeli prvo mjesto na listi strijelaca sa Lanzafameom, Futacsom i Gyurcsom.