Jedinstvo tone sve dublje: Čapljini tri boda u Bihaću

Novi poraz Jedinstva, nula u Sanskom Mostu

Nogometaši Čapljine savladali su danas kao gosti Jedinstvo u Bihaću s 2:0.

Iako su postignuta dva gola na ovom meču, oni su pali u samom finišu utakmice, a oba su završila u mreži domaćeg golmana Abdihodžića.

Do vodstva je Čapljina stigla u 84. minuti. Mrežu domaćih je pogodio Salko Jazvin za prednost od 1:0.

Samo četiri minute kasnije gosti su potvrdili pobjedu. Pogodio je rezervista Karlo Vukelja za pobjedu Čapljine.

Jedinstvu je ovo četvrti poraz iz četiri odigrana meča i kandidat su za ispadanje.

Meč Podgrmeča i GOŠK-a završen je bez golova.