
Dobio novi posao
Jens Lehmann u Herthi zamijenio Jurgena Klinsmanna
Kako javljaju njemački mediji, Jens Lehmann pridružio se u nadzorni odbor Herhe, a tamo je zamijenio Jurgena Klinsmanna.
Nedugo nakon što je prihvatio ovu ulogu, on je dao i izjavu za Kicker.
"Drago mi je da sam dobio ovu ponudu i naravno da sam je prihvatio. Spreman sam da radim i da pomognem da Hertha ide u još veći razvoj", rekao je Lehmann.
Bivši golman Arsenala u Herthi će biti zadužen za rješavanje raznih sportskih problema, a svi jedva čekaju da vide kako će obavljati svoj posao.
Hertha je u trenutku prekida Bundeslige bila na 13. mjestu na tabeli, a narednu utakmicu igraju 16. maja i to u gostima kod Hoffenheima.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.