Jordan golčinom iz slobodnog udarca donio Sevilli pobjedu i prvo mjesto na tabeli
Jordan je sjajno pogodio u 37. minuti

Treća pobjeda u ovoj sezoni za Sevillu

S. Pašalić, foto: EPA
Teme:

Sevilla je u 4. kolu La Lige stigla na gostovanje kod ekipe Alavesa i ostvarila pobjedu rezultatom 1:0.

Gosti su od prve minute krenuli po sva tri boda i dominirali su na terenu, a nakon nekoliko propuštenih prilka su stigli i do vodstva.

Igrala se 37. minuta kada je dosuđen slobodan udarac za Sevillu, a Jordan ga je izveo i postigao fenomenalan gol za 1:0.

I u nastavku su gosti bili bolji tim na terenu i pokušavali su da postignu i drugi gol i riješe sve dileme oko pobjednika.