Kapiten Manchester Uniteda Wayne Rooney igra veoma lošu sezonu.
Navijači Crvenih đavola veoma su nezadovoljni njegovim partijama u prvim mečevima ove sezone, a Rooneyju sigurno neće pomoći najnovija priča engleskih medija.
Naime, oni su danas donijeli priču o nadimku kojeg Mourinho ima za Rooneyja. Posebni je pokušavao dovesti Rooneyja dok je bio trener Real Madrida i Chelseaja, ali nije uspjevo.
U jednom razgovoru sa svojim sinom, upitao ga je: 'Šta misliš da dovedem debeljka?'.
Da, tako je, 'debeljko' je nadimak kojeg Mourinho koristi za Rooneyja. Ova priča se sigurno neće svidjeti kapitenu Uniteda.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.