Jovetić za pobjedu Intera, katastrofa Lazija

Italijani jako efikasni

Fudbaleri Intera savladali su u drugom kolu italijanske Serie A na gostovanju novog prvoligaša Carpi s 2:1.

Ponovo je pogotke za Nerazzurre postigao crnogorski napadač Stevan Jovetić. On je u 31. minuti pogodio mrežu domaćeg tima za vodstvo Intera, ali je Di Gaudio u 82. minuti izjednačio na 1:1. Međutim, Jovetić u 89. minuti s penala pogodio za pobjedu Intera od 2:1.

Pravu katastrofu doživio je Lazio u Veroni kod Chieva s 4:0.

Tim našeg Senada Lulića potpuno je razbijen. Dva gola je postigao Paloschi, a po jedan su dodali Meggiorini i Birsa. Senad Lulić je odigrao prvo poluvrijeme ovog meča...

Torino je preokretom savladao Fiorentinu s 3:1...

Alonso je pogodio za prednost gostiju, koju su držali do 67. minute, ali su na kraju poraženi s 3:1 golovima Morettija, Quagllarelle i Basellija.

Palermo je slavio na gostovanju kod Udinesea s 1:0 golom Rigonija, Napoli je remizirao sa Sampdorijom (2:2), dok su domaće pobjede upisali Atalanta i Genoa. Ervin Zuaknović je na teren ušao u 22. minuti susreta.

Seria A, 2. kolo:

Carpi - Inter 1:2 (Di Gaudio 82'/ Jovetić 31', 89'p)
Atalanta - Frosinone 2:0 (Stendardo 21', Gomez 70')
Chievo - Lazio 4:0 (Meggiorini 12', Paloschi 30', 68', Birsa 45')
Genoa - Verona 2:0 (Pavoletti 57', Gakpe 76')
Napoli - Sampdoria 2:2 (Higuain 9', 39' / Eder 57'p, 59')
Torino - Fiorentina 3:1 (Moretti 67', Quagliarella 69', Baselli 77' / Alonso 10')
Udinese - Palermo 0:1 (Rigoni 8')

Goal Jovetic - Carpi 0-1 Inter - 30-08-2015 by Gol-Live

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: