Junak Čelika sa Pecare: Sarajevo? Idemo na pobjedu

Huseinbašić srušio Široki

Fudbaleri Čelika su novu sezonu Premijer lige BiH otvorili pobjedom nad Širokim Brijegom na Pecari, rezultatom 0:1.

Šiorki je imao posjed, ali nije imao ideju, dok je Čelik jednu svoju kontru uspio krunisati pobjedonosnim golom.

"Tako je to u nogometu, kada ne iskoristiš prilike dođe kazna. Čelik je u drugom poluvremenu jednom prešao centar i zabio. Mi smo imali dvije-tri situacije, ali nismo uspjeli zabiti. To nam već postaje problem", rekao je nakon utakmice pomoćni trener Širokog Denis Ćorić.

"Mi smo svoj cilj ispunili, znali smo da će Široki nakon dugog putovanja biti u krizi od 70. do 90. minute, to smo i čekali i dočekali. Slavili smo pobjedu i idemo dalje", poručio je Almir Seferović, član stručnog štaba Čelika.

Igrač utakmice je svakako bio Ermin Huseinbašić. Osim što je postigao pobjedonosni gol, Huseibašić je čitavu utakmicu bio najopasniji za odbranu Širokog.

"Drago mi je zbog gola, ali čestitao bih svim svojim saigračima. Nadam se da ćemo ovako nastaviti i dalje".

Čelik u narednom kolu igra protiv Sarajeva, pa je Huseinbašić kratko prokomentarisao i taj duel.

"Kao što sam već rekao nadam da ćemo ovako nastaviti. Idemo na pobjedu", rekao je nakon meča na Pecari Huseinbašić.

Zaprati NK Čelik, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
NK Čelik Moje Teme

MSOZ101
A kad budu Zenicani plakali u nedjelju nemoj da bude nismo znali. Kazemo lijepo do boda mozete ako budete igrali fenomenalan bunker 90 minuta, do tri boda ni u snu. 0:2 Ahmetovic i Velkoski
32 1
Seher Rajvosa
Ide on na K**** kakvu pobjedu HAHAHAHAHA Dobili malu lišticu i digli se SMRDIS ZENICO