Juniori Sarajeva na krilima Hadžića savladali Slobodu

U 26. kolu Premijer lige BiH za juniore Sarajevo je s 3:1 pobijedilo Slobodu.

Bordo tim je u Butmiru  na terenu Trening centra FK Sarajevo nadigrao goste iz Tuzle, te je stigao do vrijedne pobjede.

Zoran Blagojević je u 17. minuti postigao vodeći gol za Sarajevo, a u zadnjih petnaestak minuta Nedim Hadžić je zabio dva gola i ovjerio pobjedu svog tima.

Hadžić je prethodno u 52. minuti ušao u igru, 12 minuta nakon što je gostujući nogometaš Alen Kurtalić postigao gol za 1:1.

U 76. minuti isključen je golman Slobode Dino Čizmić, dok je kod Sarajeva u 83. minuti Sadik Šrkijelj dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.