Pogledajte golove bh. juniora u sjajnom meču koji nam je otvorio vrata Evropskog prvenstva

Bilo je veoma uzbudljivo, sada nas čeka odlučujući meč sa Francuskom.

S. Mlaćo
Juniorska nogometna reprezentacija naše zemlje jučer je nadigrala Švedsku i došla na korak do plasmana na Evropsko prvenstvo.

Nakon Češke nadigrali smo i Švedsku sa 3:2, te sada odlučujemo sami o svojoj sudbini.

Do vodstva je BiH stigla u 23. minuti. Nakon kornera Matej Šakota se dobro snalazi i pogađa mrežu Švedske za 1:0.

Deset minuta kasnije Švedska je poravnala. Yasin Abass Ayari je zabio za 1:1, no radost Šveđana nije dugo traja jer je već u narednom napadu BiH povela.

Šakota je ovog puta asistent, a strijelac je sjajni napadač Crvene zvezde Aleksandar Kahvić za prednost našeg tima od 2:1.

Na odmor se međutim ipak odlazi neriješenim rezultatom. U sudijskoj nadoknadi Oscar Wilhelmsson zabija za 2:2.

Ipak, u nastavku meča bh. tim ipak stiže do trijumfa. Gol za pobjedu postigao je Admir Bistrić u 60. minuti za konačnih 3:2.

Našu selekciju na Evropsko prvenstvo vodi pobjeda ili bod protiv domaćina turnira Francuske koja je danas poražena od Češke s 1:0.

Da su dvije reprezentacije odigrale sjajan meč pokazuje i video prilog sa istog.

Odlučujući meč sa Francuskom naša selekcija igra 29. marta.

Mowzilla
Vidi se strast i zelja za pobjedom, a i plasmanom. Tacno mi zao sto nisam gledao na ovom jednom stream-u. Protiv Francuske cu sigurno gledati, samo hrabro ⚜️