Juve siguran, Milan se namučio

Pobjede velikana u Italiji

Juventus, Milan i Udinese upisali su pobjede u susretima devetog kola italijanske Serie A.

Juventus je s 2:0 savladao Atalantu...

Mučili su se domaći do 28. minute kada je Paulo Dybala pogodio za prednost Stare dame od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon četiri igre u nastavku Mario Mandžukić postavio konačan rezultat susreta od 2:0.

Mogao je Juve do još jednog gola, ali je Paul Pogba promašio penal...

Milan je uz dosta muke slavio protiv Sassuola s 2:1.

Bacca je u 31. minuti s penala doveo Rossonere u vodstvo, a golman gostiju Consigli je isključen.

Usprkos igraču manje Berardi je u 53. minuti izjednačio rezultat na 1:1, da bi ipak Luiz Adriano u 83. minuti donio pobjedu domaćim od 2:1.

Udinese je golom Lodija savladao Frosinone.