Juventus i Inter razočarali - Do poluvremena "milina", od poluvremena užas

Ko bi rekao da su ove ekipe na prvom i drugom mjestu

Esmer Oštraković

Mnogo se očekivalo od derbija koji su u okviru 13. kola Serie A igrali Juventus i Inter. Na kraju smo vidjeli jako malo. Utakmica je završena bez pobjednika, uz dva postignuta gola, te konačan rezultat koji je bio 1:1.

Sve do 16. minute nije bilo niti jedne prilike, a onda su domaći fudbaleri umalo došli do vodstva.

Federico Chisea dočekao je centaršut, te je odlučio da šutira, ali je lopta otišla malo pored gola Sommera.

Deset minuta kasnije Juventsu dolazi do vodstva. Vlahović se sjajno snašao, te je postigao pogodak za svoju ekipu.

Nije dugo trajalo vodstvo domaće ekipe. Lautaro Martinez je u 33. minuti matirao golmana Juventusa i vratio stvari na početak.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo prilika, a svi smo očekivali mnogo šansi u drugom dijelu ove utakmice.

Nažalost, ostali smo razočarani jer praktično niti jedna prava prilika nije viđena u drugom poluvremenu ove utakmice.

Tako je na kraju utakmica završena bez pobjednika, a konačan rezultat bio je 1:1.

Nakon ovog remija Inter je ostao na prvom mjestu sa 32 boda i imaju dva boda više od svog prvog pratioca, a to je upravo Juventus.

Na trećem mjestu nalazi se ekipa Milana koja ima 26 bodova, a posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka drži Napoli koji ima 24 osvojena boda.

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: