Kadeti Slobode nadigrali Sarajevo

Tuzlaci zasluženo slavili

Samir Mlaćo, foto: Emir Dindić

Kadeti FK Sarajevo upisali su drugi poraz u 22. kolu Premijer omladinske lige BiH. Naime, bordo nade su poražene od vršnjaka iz tuzlanske Slobode rezultatom 2:0.

Domaći su pokazali više, te na kraju zasluženo slavili. Prvi pogodak viđen je u 12. minuti kada je Kadrić matirao Dizdarevića za slavlje domaćih. Bio je to i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom još jedan pogodak domaćih za konačnih 2:0. Hukić je u 75. minuti bio precizan i donio svom timu novo slavlje.

Sarajevo i dalje prvoplasirano sa 50 osvojenih bodova, osam više od Željezničara, dok je Sloboda osmoplasirana sa 30 bodova.