Kadeti Zvijezde 09 deklasirali vršnjake iz Tuzla Cityja

Sedam golova u mreži domaćina

Kadetska selekcija Zvijezde 09 na najbolji mogući način otvorila je novu sezonu u Premijer ligi BiH.

Ekipa iz Etno sela Stanišići na otvaranju šampiona za protivnika je imala Tuzla City, a utakmica odigrana na stadionu Bare u Simin Hanu završila je sa sedam pogodaka u mreži domaćih.

Pred oko 100 gledalaca Zvijezda 09 je povela već nakon šest minuta igre golom Popare, a do odlaska na odmor gosti su uspjeli da postignu još dva pogotka preko Biberkića za visokih 3:0 na poluvremenu.

U nastavku utakmice viđena su još četiri pogotka, a dva puta u strijelce su se upisali Okolić i Softić za konačnih 4:0.

Za razliku od kadeta, pioniri Zvijezde 09 od Tuzla Cityja prethodno su poraženi sa 4:1.