Kadetska reprezentacija BiH poražena od Ukrajine

Ukrajinci ubjedljivi

Reprezentacija Bosne i Hercegovine do 17 godina je danas doživjela poraz od vršnjaka iz Ukrajine rezultatom 3:0.

U utakmici bez prevelikog rezultatskog značaja, Ukrajina je od starta nametnula svoj tempo i već u prvoj minuti je povela rezuiltatom 1:0, a strijelac je bio Kashchuk. Buletsa u 29. minuti pogađa za 2:0, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Igrao se 46. minut kada je Kulakov postigao treći gol za Ukrajinu i za, ispostavit će se kasnije, konačan rezultat ove utakmice.

Naša reprezentacija se i prije ove utakmice plasirala u elitni krug kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.