Kakav Cavani: Bh. igrač postigao pet golova za poluvrijeme

Fudbaler Sloge iz Tojšića

Utakmica Druge lige Sjever između Sloge iz Tojšića i Posavine donijela je čak devet pogodaka (9:0).

Svih devet postignuto je u mrežu gostujućeg tima, a od toga je čak sedam postignuto u prvom poluvremenu.

Pravi junak je fudbaler domaćeg tima Aldin Alagić. Ovaj fudbaler je za samo jedno poluvrijeme postigao čak pet pogodaka, te je vjerovatno postao jedan od rijetkih fudbalera kojem je ovo pošlo za rukom.

Pored Alagića golove su za domaće postigli Hasanović, Suljkanović, Halilović i golman Amir Ibrahimović, koji je postigao gol s penala.

Sloga je nakon pet kola vodeći tim Druge lige Sjever sa 11 bodova i gol razlikom 14:3.

Druga liga Sjever, 5. kolo:

Sloga Tojšići - Posavina 9:0 (Alagić 9', 16', 33', 41', 45'+3', Hasanović 28', Suljkanović 39', Halilović 55', Ibrahimović 62'p)