Kako je zvanični Twitter profil Finske ispratio golove Pukkija?

Pogodio za vodstvo

A. Čaušević

U Tampereu se stvari ne razvijaju onako kako je to zamislio Robert Prosinečki i njegovi izabranici.

Finska 20-ak minuta prije kraja utakmice vodi sa 2:0 protiv Bosne i Hercegovine.

U prvih 20 minuta drugog poluvremena domaća reprezentacija je postigla dva gola, a oba puta bio je isti strijelac.

Strijelac vodećeg gola za domaću selekciju bio je Teemu Pukki koji se lijepo oslobodio Tonija Šunjića te je bez problema matirao Ibrahima Šehića.

Na Twiter profilu reprezentacije Finske nisu krili zadovoljstvo zbog vodećeg pogotka.

"Engleski film! Pukki je izbjegao protivnika i ne promašuje iz otvorene pozicije. Napadač Sova je napravio sjajan posao i sigurno je poslao loptu u mrežu. Finska vodi protiv Bosne i Hercegovine...", komentar je na zvaničnom profilu reprezentacije Finske.

U 68. minuti napadač Norwich Cityja je zabio i drugi gol za skandinavsku selekciju.

"I Pukki ponovo pogađa. Pukki je doveo Finsku u vodstvo od 2:0. Ovaj put loptu je prebacio preko Ibrahima Šehića...", komentar je drugog gola.