Kakvo poluvrijeme: Valencia zgadila život Rapidu

Neville je konačno dočekao svojih pet minuta

Trenutno se širom Evrope igraju mečevi Evropa lige, a posebno zanimljivo je na susretu Valencije i Rapida.

Na Mestalli je rezultat nakon prvih 45 minuta skoro nestvarnih 5:0.

Domaći su već u 4. minuti preko Mine poveli i nagovjestili fudbalerima Rapida da se neće dobro provesti. Samo šest minuta poslije Parejo je povisio na 2:0, a u 25. minuti je Mina drugim golom postavio 3:0.

Na 4:0 je samo četiri minute poslije povisio Negredo, da bi peti gol za domaće postigao Gomes u 35. minuti.

Vidjet ćemo da li će fudbaleri Valencije imati milosti u nastavku meča prema gostima iz Vienna ili će ovo za goste biti prava noćna mora.