Kane: Ništa strašno, nekoliko ogrebotina na glavi i ramenu

Preživio Alvesov grubi start

Utakmicu koju su sinoć odigrali Engleska i Portugal obilježio je detalj iz 35. minute, kada je Bruno Alves vrlo grubo faulirao Harryja Kanea.

Napadač Tottenhama je dobio udarac nogom u glavu, ali je srećom prošao bez ozbiljnih posljedica.

"Ništa strašno. Imam nekoliko ogrebotina na glavi i na ramenu. Dobro sam prošao", rekao je Kane, te dodao:

"Mogao sam imati šavove na glavi. Bruno Alves mi se izvinio, naravno da njegov start nije bio namjeran".

Engleska je na Wembleyju savladala Portugal rezultatom 1:0 golom Smallinga iz 86. minute.