Hajradinović asistent u vrijednom trijumfu Kasimpase

Pobjegli sa dna tabele

H. Zilić

U 19. kolu turske Super lig, Kasimpasa je upisala vrijedan domaći trijumf.

Kasimpasa je savladala Altay sa 2:0 i pobjegla sa dna tabele koje su prepustili Goztepeu. Sada je Kasimpasa na 18. poziciji sa 15 bodova, tri manje od Altaya koji je u sigurnoj zoni.

Poveli su domaći u 34. minuti sa 1:0 pogotkom Donka.

Igrala se 41. minuta kada je VAR poništio pogodak gostima koji je postigao Paixao.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

U drugom poluvremenu fudbaleri Kasimpase ne koriste penal u 51. minuti, neprecizan je bio Bozok.

Ipak trijumf domaći ovjeravaju u 88. minuti. Bozok je sada bio siguran za 2:0, a asistenciju je upisao bh. fudbaler Haris Hajradinović.