Hajradinović i Hodžić igrali u "brodolomu" Kasimpase na domaćem terenu

Hatayspor ubjedljiv

H. Zilić

U 24. kolu turske Super lig, Kasimpasa je na svom terenu poražena od Hatayspora rezultatom 1:4.

U 11. minuti zbog ofsajda poništen je pogodak Thelin za domaće. Pred kraj prvog poluvremena, tačnije u 44. minutu, Boupendza dovodi goste u vodstvo od 0:1.

Domaći bolje otvaraju drugo poluvrijeme, a to je krunisao Thelin koji u 56. minuti, pogađa za 1:1.

Igrala se 72. minuta kada je Abbid pogodio za novo vodstvo gostiju od 1:2, a Canli u 84. minuti pogađa za 1:3. Konačnih 1:4 postavio je Kamara u 91. minuti.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

U domaćem timu u startnoj postavi bili su naši reprezentativci Haris Hajradinović i Armin Hodžić.

Za Kasimpasu je ovo bila treća utakmica u nizu bez trijumfa, a naredno kolo ih očekuje duel protiv Galatasaraya.