Zvanične odluke Disciplinske komisije

Kažnjene sudije sa utakmice Olimpik - Velež!

6

Komentari (6)

Mica
Sudije dozivotno suspendovat psuju ibri mrtvu majku ujo stojanovic i zeba ni zutog nisu dobili ane zabranu dozivotnu onaj ionako penzioner zeba odavno.Pod 2 treba u finskoj ili italiji prekinut utakmicu i suspendovat govna bosanska svevam jebem mrtvo stoko sto cetnici otoku nespalise zuvijek zivotinje svakom sarajlije dobar degenek u mostaru obavezno ubuduce.
razdeGo9
Idemo BSI uzmite bodove ciganima
Dena33
Jebem savez i rerezentaciju BiH. DaBogda bili zadnji na Fifa tabeli. Mrš stoko. Forza Velez. Sami protiv svih !!
Haroni
Brate za savez se slazem 100%, repka nema nista s ovim lakrdijama i nebulozama. Da Bog da im se se sve ovo vratilo njima i njihovoj djeci. Od krmeta E.Begica pa nadalje
razdeGo9
jebo vam citava BIH mater , trebate se ugasiti jebavali mater sebi vi jebete repku vi cete prekinuti utakmicu? Jadovi vi cete popusiti kurcine svima nama koji volimo BIH. Zato Olimpiku sretan ulazak u BHTPL a vama sretno gasenje aBd
starmac
SAVEZ=MAFIJA.Majku vam j....m korumpiranu.Nicija nije do zore gorila pa nece ni vasa.Kako pravo sudili i odluke donosili tako vam zdravlje bilo.Bagro jedna.Mostar u srcu Velez do groba.USTANITE RODENI svi u JAJCE.
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.