Ono što je napadač Monaca večeras promašio viđa se jednom u životu

Promašaj karijere Vollanda

E. Čaušević

Fudbaleri Monaca igraju trenutno polufinale Kupa Francuske protiv niželigađa GFA74.

GFA74 je uspio da šokira klub iz Kneževine u 20. minuti i dođe do prednosti kada je pogodak za 1:0 postigao Peuget.

Međutim, samo sedam minuta kasnije Monaco je uspio da poravna na 1:1, a svoju mrežu zatresao je Bozon.

Monaco je do potpunog preokreta stigao već u 32. minuti. Fabregas je bio asistent, a mrežu domaćih za 2:1 pogodio je Tchouameni.

Gosti su do trećeg gola mogli samo pet minuta kasnije, ali smo vidjeli jedan od najvećih promašaja ikad.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Ben Yedder je nesebično uposlio Vollanda koliko je sa svega četiri metra promašio prazan gol, odnosno pogodio je prečku i osramotio se za cijeli život.

Nevjerovatan promašaj napadača Monaca pogledajte OVDJE.