H. Zilić

Ekipa Kolna će i u narednoj sezoni igrati u Bundesligi.

Jarčevi su u revanš utakmici play outa razbili Kiel sa 1:5.

Utakmica je počela nevjerovatno i za 12 minuta vidjeli smo čak četiri gola.

Poveo je Koln sa 0:1 u trećoj minuti golom Hectora, a minut kasnije Lee poravnava na 1:1.

U šestoj minuti Andersson pogađa za 1:2, a isti igrač u 12. minuti dovodi Koln u vodstvo od 1:3.

Igrala se 39. minuta kada je Czishos pogodio za 1:4.

U nastavku Koln je mogao zabiti još 3,4 gola, ali domaće je pravog brodoloma spasio golman Gelios sa nekoliko sjajnih intervencija.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Ipak, gosti uspjevaju postići peti gol u 84. minuti preko Skhirija i 1:5 je bio konačan rezultat ove utakmice.

Kiel je dobio prvi meč u Kolnu sa 0:1, ali u revanš nisu izdržali i Jarčeve ćemo i naredne sezone gledati u Bundesligi, dok će Kiel u Cvajti imati priliku za popravni.