Kiks Atletica kod Espanyola

Španska La Liga

Espanyol i Atletico Madrid su podijlili bodove u današnjem susretu 26. kola španske La Lige jer su odigrali 1:1.

Domaći bolje ulaze u meč i prvi dolaze do vodstva. Igrao se 24. minut kada je Stefan Savić pogodio vlastitu mrežu za vodstvo domaćina. To je bio i konačan rezultat prvog dijela.

Na samom početku nastavka, gosti dolaze do poravnanja. U 47. minuti Saul je pogodio za 1:1.

Tada se činilo da će Jorgandžije ipak doći do punog plijena, ali ipak nisu smogli snage još jednom da ugroze gol domaćina do kraja meča pa je ostalo 1:1.

Atletico nakon ovog remija ostaje na 4. poziciji sa 44 osvojena boda, dok je Espanyol još uvijek posljednji sa samo 20.