Kiks Širokog u Travniku

Juniorska Premijer liga

Juniori Širokog propustili su priliku da se potpuno približe Željezničaru na vrhu tabele.

Širokobriježani su danas izvukli jedan bod na gostovanju u Travniku odigravši neriješeno 1:1.

Domaći su bolje otvorili meč i u 11. minuti preko Selmina Đogića dolaze do vodstva od 1:0. Ovaj rezultat se zadržao sve do 69. minute kada Ivan Bondža pogađa za jedan bod Širokog.

Zrinjski je slavio sigurnu pobjedu kod Mladosti. Pogađali su Sušić, Vlahić-Puljić i Radeljić za sigurnih 3:0.

Velež je lagano savladao Radnik s 3:0, Čelik je slavio domaću pobjedu od 2:1 nad Olimpicom, dok je gostujući trijumf slavio Vitez kod Zvijezde.

Drina i Sloboda su svoj meč završili bez pobjednika (1:1), a derbi kola se igra u srijedu kada će Borac ugostiti vodeći Željezničar.